Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kolesin

Kolesin, lubuskie

  • 159 000 zł
  • 979 m²
  • 162,41 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Budzinows...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kolesin

Kolesin, lubuskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

159 000 zł

979 m²

162,41 zł/m²

Działka budowlana Kolesin

Zaktualizowane: 18 maja 2026

159 000 zł 979 m² 162,41 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 159 000 zł (162,41 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 979 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 20m; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1857/13397/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 979 m² położona w urokliwej miejscowości Kolesin spokojnej, klimatycznej wsi otoczonej naturą, zaledwie kilka minut od Sulechowa. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć ciszę i bliskość przyrody z wygodnym dostępem do miasta. (...)

Agent

Kamila Budzinowska

534 293...

534 293 429

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamila Budzinowska

534 293...

534 293 429

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości